O spokojenosti

Na této stránce můžete nahlédnout na hodnocení od klientů, kteří se mnou v minulosti spolupracovali při prodeji nebo nákupu své nemovitosti.

V každém obchodě platí že zákazník by měl být spokojen a vždy by měl být na prvním místě. V tom realitním platí stejná pravidla jako v každém jiném, možná ještě více...  

Přidáte se i Vy mezi mé spokojené klienty?

Byt 2+1 Přerov - Jižní čtvrť

Byt 2+1 Přerov Jižní čtvrť

Děkuji panu makléři za profesionální práci při zprostředkování prodeje bytu 2+1 v Přerově. Od prvotní schůzky až do doby prodeje uběhly pouze dva měsíce. Veškeré úkony prodeje navazovaly na sebe rychle, bez průtahů, včetně zajištění přepisu energií a vkladu do katastru nemovitostí. Na pana makléře se s důvěrou obraťte, a to i s ohledem na jeho lidský přístup. Nelze než doporučit.
Marcela Nezhybová

 

Byt 2+1 Přerov - Dvořákova

Prodej byt 2+1 Přerov Dvořákova

Děkuji Miroslavovi Nezhybovi za prodej našeho bytu. Po předchozích špatných zkušenostech s makléři jsme chtěli prodat byt sami, ale pan Nezhyba nás přesvědčil že jsou i kvalitní makléři, kteří dodrží a splní vše co slíbí. Pana Nezhybu doporučuji i dalším prodávajícím.

Libuše Nováková

 

Byt 2+1 Brodek u Přerova

Prodej bytu 2+1  Brodek u Přerova

S panem Miroslavem Nezhybou jsme byli velmi spokojeni. Správně nastavil cenu našeho bytu 2+1 v Brodku u Přerova a byt jsme s jeho pomocí prodali rychle a za více než jsme čekali.

manželé Moudří

Byt 3+1 Přerov - nábř. PFB

Prodej byt 3+1 Přerov

Na začátku jsem nevěřila, že dohoda na podání ruky může dnes ještě fungovat, ale s panem Nezhybou to tak bylo. Vše co bylo dohodnuté platilo. Děkuji Vám za všechno a třeba se ještě někdy u nějakého obchodu potkáme.

E. J.

Zahrada Přerov

Prodej zahrady Přerov

Dobrý den,
s prodejem zahrady, kterou řešil přes vaši kancelář pan Nezhyba, jsem byla spokojená.
Jeho jednání bylo vstřícné, solidní vše dořešeno do závěru na předání nemovitosti včetně průběžných informací týkající se dotazů k prodávajícím, domluvy právní služby, řešení schůzek k jednání a vystavení smluv.
Děkuji a přeji pěkný den
Miroslava Barnová

Rodinný dům Oldřichov

Rodinný dům se zahradou Oldřichov

Strašně moc děkuji za Vaše ochotné a profesionální jednání při prodeji domu, určitě Vás každému doporučím.

Krejčiříková

Byt 3+1 Přerov

Prodej byt 3+1 Přerov

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl poděkovat Vašemu makléři, panu Miloslavu Nezhybovi, který svým  profesionálním přístupem k obchodu a přímým jednáním, vždy k mé spokojenosti, zodpověděl veškeré mé dotazy a zajistil kompletní servis v rámci prodeje a koupě nemovitosti, a tím tak dělá dobré jméno vaší realitní kanceláři.
Rád tak doporučím i mým známým, v případě že by chtěli řešit obdobnou situaci.
Děkuji za skvělé služby
Michal Bednařík

Rodinný dům Kojetín

Rodinný dům Kojetín

Rád bych tímto poděkoval za skvělou spolupráci při prodeji našeho rodinného domu v Kojetíně panu Miroslavu Nezhybovi. Jeho jednání bylo na velmi profesionální úrovni, oběma stranám vše důkladně vysvětlil a zařídil celý prodej od inzerce, vybrání nejvhodnějšího zájemce, až po přepisy energií. Jako bonus zařídil odborný posudek statika. Pokud budu do budoucna potřebovat realitní služby, velmi rád se na něj opět obrátím.

František Vavruš