O spokojenosti

Na této stránce můžete nahlédnout na hodnocení od klientů, kteří se mnou v minulosti spolupracovali při prodeji nebo nákupu své nemovitosti.

V každém obchodě platí že zákazník by měl být spokojen a vždy by měl být na prvním místě. V tom realitním platí stejná pravidla jako v každém jiném, možná ještě více...  

Přidáte se i Vy mezi mé spokojené klienty?

Byt 2+1 Přerov - Dvořákova

Prodej byt 2+1 Přerov Dvořákova

Děkuji Miroslavovi Nezhybovi za prodej našeho bytu. Po předchozích špatných zkušenostech s makléři jsme chtěli prodat byt sami, ale pan Nezhyba nás přesvědčil že jsou i kvalitní makléři, kteří dodrží a splní vše co slíbí. Pana Nezhybu doporučuji i dalším prodávajícím.

Libuše Nováková

 

Byt 2+1 Brodek u Přerova

Prodej bytu 2+1  Brodek u Přerova

S panem Miroslavem Nezhybou jsme byli velmi spokojeni. Správně nastavil cenu našeho bytu 2+1 v Brodku u Přerova a byt jsme s jeho pomocí prodali rychle a za více než jsme čekali.

manželé Moudří

Byt 3+1 Přerov - nábř. PFB

Prodej byt 3+1 Přerov

Na začátku jsem nevěřila, že dohoda na podání ruky může dnes ještě fungovat, ale s panem Nezhybou to tak bylo. Vše co bylo dohodnuté platilo. Děkuji Vám za všechno a třeba se ještě někdy u nějakého obchodu potkáme.

E. J.

Zahrada Přerov

Prodej zahrady Přerov

Dobrý den,
s prodejem zahrady, kterou řešil přes vaši kancelář pan Nezhyba, jsem byla spokojená.
Jeho jednání bylo vstřícné, solidní vše dořešeno do závěru na předání nemovitosti včetně průběžných informací týkající se dotazů k prodávajícím, domluvy právní služby, řešení schůzek k jednání a vystavení smluv.
Děkuji a přeji pěkný den
Miroslava Barnová

Rodinný dům Oldřichov

Rodinný dům se zahradou Oldřichov

Strašně moc děkuji za Vaše ochotné a profesionální jednání při prodeji domu, určitě Vás každému doporučím.

Krejčiříková

Byt 3+1 Přerov - Budovatelů

Prodej byt 3+1 Přerov

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl poděkovat Vašemu makléři, panu Miloslavu Nezhybovi, který svým  profesionálním přístupem k obchodu a přímým jednáním, vždy k mé spokojenosti, zodpověděl veškeré mé dotazy a zajistil kompletní servis v rámci prodeje a koupě nemovitosti, a tím tak dělá dobré jméno vaší realitní kanceláři.
Rád tak doporučím i mým známým, v případě že by chtěli řešit obdobnou situaci.
Děkuji za skvělé služby
Michal Bednařík