Rodinný dům Kojetín

Prodej rodinného domu v Kojetíně

Prodáno

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům o velikosti 3+1 nalezneme ve městě Kojetín v Nádražní ulici. Celková plocha pozemku včetně dvoru činí 258 m2 , dům nabízí 131 m2 zastavěné a 260 m2 užitné plochy.

Cihlový rodinný dům prošel postupnou částečnou rekonstrukcí, při které byla zateplena zadní část domu, položena nová střešní krytina se střešními okny Velux a provedeno zateplení půdního prostoru. Rovněž byly nataženy nové rozvody elektřiny, vody i odpadů a nainstalováno zabezpečovací zařízení. V přední části domu byla v roce 2016 vyměněna protihluková plastová okna směřují k jihovýchodu, výhled do dvora je možný přes původní dřevěná okna směřující na severozápad.

Rodinný dům je připojen na obecní vodovod, ale je možné využít i vlastní studnu, která se nachází na pozemku. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Vytápění rodinného domu je řešeno elektrickými přímotopy s možností dálkového ovládání. V domě je možnost zřídit plynovou přípojku. O ohřev teplé vody se v koupelně stará elektrický bojler, v kuchyni el. průtokový ohřívač. Dům je částečně podsklepen dvěma samostatnými sklepy.

Za domem se nachází uzavřený dvůr, který poskytuje dostatek soukromí k relaxaci a odpočinku.

Rodinný dům je možné rozšířit do podkroví, ve kterém byla zahájena půdní vestavba, která čeká na dokončení dle představ nového majitele. Nabízí se možnost rozšíření o další tři pokoje a sociální zařízení, nebo je zde možnost vybudovat druhou samostatnou bytovou jednotku o velikosti 2+1. V současné době splňuje dům splňuje energetickou třídu E dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov.

Ve městě Kojetín najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dobré je spojení do dalších měst - Kroměříž 12 km, Přerov 20 km, Prostějov 21 km a Vyškov 31km . Nájezd na dálnici D1 je od města Kojetín vzdálen 3 km.