O mně

Něco o mně? Je to jednoduché. Jsem Miroslav Nezhyba a prodávám nemovitosti v Přerově a okolí.

Miroslav Nezhyba realitní makléř Přerov a okolí

Prodeji a pronájmu realit se věnuji více než sedm let. Za tu dobu jsem pomohl mnoha lidem splnit si svůj sen o bydlení. Realitní svět je pozoruhodný a umožňuje mi se setkávat s mnoha lidmi jejichž životní příběhy jsou různé. Některé jsou veselé, některé smutné, ale vždy jsou poučné a dají mi něco dalšího do života. 

 Jako téměř každý chlap jsem hračička a obdivuji moderních technologie, a využívám je i při  prodeji nemovitostí. Ke každé nemovitosti pořizuji kvalitní fotografie a kreslím půdorysy ve 3D, sem tam udělám nějaké video a také jsem navázal spolupráci s kolegou, který je připraven vytvořit pro vás virtuální prohlídky.

Prezentace nemovitostí zveřejňuji na nejnavštěvovanějších placených realitních portálech a na sociálních sítích, stejně tak jako další makléři. To proto, aby se nabídka co nejrychleji dostala k co největšímu okruhu zájemců. Všechno směřuji k jedinému cíli - prodat rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu Vaši nemovitost.

Stejně tak jako v předchozích  více než dvaceti letech, kdy se pohybuji v obchodě, je pro mne i nyní velmi důležité, aby byla odvedena perfektní práce a na Vy jste byli  spokojeni. Což je i jedna z hlavních vizí Realitní agentury PRORADOST, se kterou v současné době spolupracuji a poskytuje mi skvělé zázemí pro vaši spokojenost. Potom dostávám nejlepší odměnu od klientů, a tou je pěkná reference nebo doporučení od spokojeného klienta. To je vždy nejlepší odměna pro jakéhokoliv obchodníka, nejen pro realitního makléře..

Celý život bydlím v Přerově  s krátkou, asi patnáctiletou  přestávkou, kdy se mi stal domovem blízký Brodek u Přerova. Dovážím se tedy tvrdit, že v Přerově jsem doma, proto tuto lokalitu velice dobře znám.

Kromě dětí a nemovitostí kterým patří nejvíce času, se často můžeme potkat na přerovském bazénu, kde trénuji úspěšné mladé ploutvové plavce klubu SKORPEN Přerov.  Určitě jsme se už potkali na kole, při běhu nebo na skútru v okolí Přerova, protože tohle jsou další věci které mě baví a naplňují mne energií. 

Pokud jste dočetli až sem, tak Vám děkuji. Vypadá to, že Vás asi trochu zaujalo kdo jsem a jak pracuji. Nebo chcete také rychle, dobře a bezpečně prodat svou nemovitost? Rádi byste prezentovali svoji nemovitost moderně? Chcete prodat za nejlepší možnou cenu? Nebo potřebujete jen znát správnou cenu?

Přijměte tedy mé pozvání na nezávazné setkání.