Hledané nemovitosti

Prodej nemovitostí klientů není pro realitní makléře jedinou činností kterou vykonávají. Každý realitní makléř má v zásobě i několik prověřených klientů, pro které hledá vysněnou nemovitost, která by se stala jejich novým domovem. I já hledám pro své klienty několik nemovitostí ke koupi. Na aktuálně poptávané nemovitosti se můžete podívat níže. Pokud přemýšlíte o prodeji podobné nemovitosti nebo už ji dokonce prodáváte, tak mne neváhejte kontaktovat.  Víte o někom ve Vašem okolí, kdo podobnou nemovitost prodává? Předejte mi kontakt na majitele nemovitosti a v případě úspěšného prodeje mému zájemci Vás odměním za tip.

Pro klienty hledám aktuálně tyto nemovitosti:

Pozemky v rámci celé ČR – zahrnuté v územních plánech jako plochy výroby nebo skladování a dále nevyužité zemědělské pozemky bonity 3, 4 a 5.

Bytový dům Přerov – činžovní, bytový nebo rodinný dům s více jednotkami nebo možností jeho rozdělení v lokalitě Přerov, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Zlín.

Rodinný dům v Líšné – rodinný dům v Líšné nebo Beňově, vhodný jako chalupa.

Byt 3+1 Olomouc – byt o velikosti 3+1 v Olomouci v lokalitě Nové Sady, Tabulový Vrch nebo Povel. Platba hypotečním úvěrem.

Zahrada Lověšice nebo Dluhonice – zahradu nebo sad do 15 km od Přerova, nejlépe v Lověšicích nebo Dluhonicích, může být bez chaty a v neudržovaném stavu, elektřina v dosahu pozemku, plocha cca 500 – 1000 m2

Byt okolí Olomouce – byt 2+kk nebo 2+1 do 25 km od Olomouce s dobrou dostupností do města Olomouc. Byt by měl být cihlový, po rekonstrukci s ústředním topením a balkonem, malá zahrádka výhodou. Financování hypoteční úvěr.

Byt 2+1 v Přerově – byt o velikosti 2+1 s balkonem nebo lodžií. Výhodou bytu je proběhlá rekonstrukce, ale není podmínkou. Platba z vlastních zdrojů.

Rodinný dům v okolí Olomouce – rodinný dům v okolí Olomouce nebo Prostějova. Může být po rekonstrukci i před rekonstrukcí. Financování hypotečním úvěrem, cena včetně plánované rekonstrukce do 5.000.000 Kč

Rodinný dům v Kojetíně – rodinný dům v Kojetíně. Financování hypotečním úvěrem.

Byt 2+1 v Olomouci – byt o velikosti 2+1 v Olomouci v lokalitě Nové Sady, Neředín, Tabulový Vrch nebo Povel. Podmínkou je balkón nebo lodžie. Platba v hotovosti.

Byt 3+1 v Brodek u Přerova – byt o velikosti 3+1 v Brodku u Přerova.

Rodinný dům v okolí Přerova – rodinný dům v okolí Přerova nebo směrem na Olomouc. Preferována novostavba, cena do 5.000.000 Kč. 

Byt 2+1 v Hranicích – byt o velikosti 2+1 po rekonstrukci. Podmínkou je dobrá dostupnost pro osobu s horší pohybovou schopností. Platba v hotovosti.

Byt 2+1 v Olomouci – byt o velikosti 2+1 v Olomouci by se měl nacházet v blízkosti parku nebo s dobrou dostupností do zeleně. Podmínkou starší cihlová zástavba s vysokými stropy.

Stavební pozemek cca 500 – 900 m² – lokalita pozemku Přerov nebo jeho okolí. Pozemek by měl být dle územního plánu zastavitelný rodinným domem a na pozemku, nebo v jeho blízkosti dostupnost inženýrských sítí.

Byt 1+kk v Přerově – byt o velikosti 1+kk v přízemí nebo v prvním patře s výtahem. Byt může být v osobním nebo i družstevním vlastnictví. Lokalita Přerov Kozlovská, Trávník, 17. listopadu. Financování prodejem současného bytu 2+kk.