Byt 2+1 Přerov, Jižní čtvrť I

Byt 2+1 Přerov

Prodáno

Popis nemovitosti

Cihlový byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se nachází v klidné části města Přerov na ulici Jižní čtvrť I. Užitná plocha bytu je 48 m2, k bytu náleží sklep o velikosti 0,8 m2 a dále je užíván druhý sklep o velikosti 3,5 m2 umístěný ve společných prostorech domu. 

 

Byt se nachází v 3. NP cihlového domu se šesti bytovými jednotkami ve vchodě. V domě se nenachází výtah. Dům prošel revitalizací v roce 2015, při níž byl dům zateplen, byla opravena střecha, namontována nová plastová okna, proběhla výměna stoupaček, rozvodů elektřiny a osvětlení ve společných prostorech. U vchodu jsou instalovány  kamery. V současné době je plánována instalace balkónů.

 

Byt je v původním, udržovaném stavu a jeho dominantou je prostorný obývací pokoj s francouzským oknem. Oba pokoje mají na podlaze parkety, v kuchyni a na chodbě je položeno PVC, v koupelně je dlažba. Okna se žaluziemi v pokojích směřují na jižní stranu, okno v kuchyni na sever. Orientace a umístění bytu je výhodou nízkých nákladů na bydlení. Vytápění je řešeno lokálními plynovými topidly waw, které jsou umístěny v obývacím pokoji, kuchyni a koupelně. Pro ohřev TUV slouží 65 litrový elektrický bojler.

 

V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost. Přímo u domu najdeme obchod, zastávku MHD, pro malé děti dětské hřiště a pro větší multifunkční hřiště.  V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum, mateřská školazákladní škola. Velkým benefitem je možnost parkování před domem. Díky lokalitě je velmi dobré napojení na dálnici D1.