Zahrada Dřevohostice

Zahrada Dřevohostice

Prodáno

Popis zahrady

Zahradu najdeme v klidné části obce Dřevohostice. Pozemek má celkovou výměru 786 m2 z níž je cca 740 m2 oploceno jako zahrada a zbývajících cca 46 m2 je vyčleněno pro společnou cestu. Pozemek je mírně svažitý a zatravněný. Na zahradě je vysázeno větší množství ovocných stromů, kolem západního a severního plotu rostou keře a jehličnany poskytující naprosté soukromí před náhodnými kolemjdoucími.

Příjezd na zahradu je zajištěn po obecní nezpevněné cestě. Pro Váš pohodlnější pobyt je na pozemek je přivedena elektřina a obecní voda. K dispozici je i vlastní studna s užitkovou vodou. V zadní části zahrady se nachází dřevěný zahradní domek, který je postaven na betonovém základu a je částečně podsklepen. Současný stav zahradního domku přímo vybízí k jeho nahrazení novým zázemím pro Váš budoucí odpočinek a klidnou relaxaci.

Pozemek je územním plánem určen pro rodinnou rekreaci – je zde možná stavba pro rekreační účely.

 

Městys Dřevohostice nabízí veškeré potřebné zázemí, pro dlouhodobý pobyt na zahradě, v podobě obchodů a služeb. V Dřevohosticích jsou pravidelně pořádány, kulturní, společenské a sportovní akce. Okolí zahrady nabízí bohaté možnosti aktivního odpočinku v podobě relaxačních procházek do blízkého lesa nebo cyklo vyjížděk po okolních značených i neznačených stezkách.

Výhodou Dřevohostic je dobré spojení do okolních měst – Bystřice pod Hostýnem (7 km), Přerova (11 km) nebo Holešova (11 km).