Rodinný dům Trusnov

Rodinný dům v Trusnově

Prodáno

Popis nemovitosti

Rodinný dům v malebné obci Trusnov s užitnou plochou 129 m2 a dispozicí 3+1 je postavený ze smíšeného zdiva a prošel postupnou rekonstrukcí, při které byly udělány nové rozvody elektřiny, vody, odpadu i topení. Byly položeny nové plovoucí podlahy v pokojích, v kuchyni PVC, v koupelně a na chodbě dlažba. Pod opravenou střechou najdeme prostorné podkroví, které nabízí možnost dalšího rozšíření o 2-3 pokoje. Dům je připojen na obecní vodovod, odpady jsou svedeny do septiku, o teplo domova se stará plynový kotel spolu s ústředním topením. Ohřev teplé vody zajištuje elektrický bojler.

 

K příjemné relaxaci vybízí kryté posezení s grilem a udírnou.

 

Celková výměra pozemku je 1373 m2, mírně svažitá zahrada je zatravněna a osázena převážně ovocnými stromy, jejichž úrodu je možno uskladnit v podsklepených přístavcích.

 

Obec Trusnov leží v prostředí vhodném k odpočinku a relaxaci, okolní lesy jsou rájem houbařů a blízký rybník Lodrant zve k romantickým procházkám. Pro vášnivé cyklisty je v okolí vyznačen dostatek cyklostezek.

 

Velmi dobrou dopravní dostupnost zajištuje silnice R35, která je od Trusnova vzdálena cca 3,5 km. Vysoké Mýto je vzdáleno 13 km, Pardubice 25 km a Hradec Králové 35 km.