Rodinný dům Přerov

Rodinný dům Přerov

Prodáno

Popis nemovitosti

Rodinný dům o velikosti 4+1 nalezneme ve městě Přerov na ulici Gen. Štefánika. Zastavěná plocha domu je 76 m2, užitná plocha je 152 m2. Dispozice v přízemí je 2+1, zbývající dva pokoje jsou umístěny v 1. patře, kde najdeme i dva půdní prostory vhodné pro vybudování dalšího pokoje a například druhé koupelny.

 

Cihlový rodinný dům byl postaven v roce 1927 a po celou dobu vlastněn jednou rodinou. Dům je v původním stavu a po celou dobu procházel pravidelnou modernizací a údržbou. Jako jedna z posledních byla roce 2016 vyměněna část střešní krytiny směřující do ulice, při které nahradil původní pálenou tašku plech, v roce 2009 byla zrekonstruována koupelna a částečně rozvod vody.

Aby dům splňoval nároky na současné moderní bydlení, bude nutná jeho celková rekonstrukce, přesto je možné se do něj ihned nastěhovat.   

Podlahy v pokojích jsou dřevěné, na chodbách a v koupelně je položena dlažba. Okna jsou původní dřevěná a směřují jak na východ do klidné zahrady, tak na západ do ulice od které odděluje dům předzahrádka.   

Rodinný dům je připojen na veškeré inženýrské sítě - obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Vytápění rodinného domu zajišťuje ústřední topení s plynovým kotlem. O ohřev teplé vody se v koupelně stará plynový ohřívač, v kuchyni teče pouze studená voda. Dům je částečně podsklepen.

Celková plocha pozemku je 401 m2. Z toho připadne 270 m2 na uzavřený dvůr se zahrádkou.

 

V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchodní centra, mateřskou i základní školu. Dobrá je rovněž dostupnost do centra města i na vlakové a autobusové nádraží. Díky lokalitě je dobré napojení na blízkou dálnici D1.