Rodinný dům Lazníky

Rodinný dům Lazníky na prodej

Prodáno

Koncový řadový rodinný dům se současnou dispozicí 2+1 nalezneme v obci Lazníky v okrese Přerov. Přízemní dům nabízí 86 m2 zastavěné plochy, celková velikost pozemku činí 208 m2. Vnitřní dispozice, umístění domu a velikost pozemku nabízí jeho budoucí vhodné využití nejen pro trvalé rodinné bydlení, ale zejména jako rekreační chalupu. 

 

Rodinný dům, který je postaven ze smíšeného zdiva, je vhodný k celkové rekonstrukci, která již byla zahájena předchozím vlastníkem. Jsou udělány kompletní nové rozvody elektřiny, vody i odpadů. Byla vyměněna všechna okna za nová plastová, která směřují na severozápad.  V budoucí kuchyni a jednom pokoji jsou nataženy omítky a jsou vybetonovány podlahy, které jsou připraveny na finální úpravu, druhý pokoj je před dokončením. Chodba a budoucí koupelna jsou v původním stavu. Aktuální stav domu nabízí dokončení rekonstrukce podle přestav nových majitelů, změnou dispozic, ale i možností rozšíření do podkroví.

Rodinný dům je připojen k elektřině,  obecnímu vodovodu a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plynové vedení je přes silnici. 

 

Za domem se nachází uzavřený dvůr, který poskytuje dostatek soukromí k relaxaci a odpočinku.

 

Obec Lazníky a její okolí je vyhledávanou lokalitou k rekreaci, ale současně v ní najdeme najdeme i potřebnou občanskou vybavenost, jako je základní (1. - 5. stupeň) a mateřskou školu, obchod, restauraci, sportovní areál.

Velmi dobrá dostupnost je i do okolních měst -  Přerov 8 km, Lipník nad Bečvou 11 km, Olomouc  20 km a Hranice 25 km . Nájezd na dálnici D1 je od obce Lazníky vzdálen 7 km.