Rodinný dům Fulnek

Prodej rodinného domu ve Fulneku

Prodáno

Popis nemovitosti

Řadový přízemní rodinný dům najdeme v blízkosti centra historického města Fulnek v ulici Požární.

Při stavbě domu byly použity cihly, ale není vyloučeno ani použití dalších stavebních materiálů. Zastavěná plocha domu činí 106 m2 a menší část domu je podsklepená. Současní majitelé postupně dům rekonstruují od roku 2007, kdy byla provedena zásadní změna dispozice na současné 3+1. Na začátku rekonstrukce byly udělány nové betonové podlahy včetně izolací, na kterých je v současné době položeno PVC v obývacím a dětském pokoji a plovoucí podlaha v ložnici, v kuchyni, koupelně a na chodbě je položena dlažba. Rovněž byly částečně udělány nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody jsou v plastu, stejně jako byly položeny nové odpady, které jsou napojeny na veřejnou kanalizaci. V koupelně najdeme sprchový kout. Východy slunce můžete sledovat při probouzení přes plastová okna ložnice a dětského pokoje, naopak pohled na západ slunce Vám umožní výhled z obývacího pokoje a kuchyně, kde plastová okna směřují do klidné ulice.

Další větší investice proběhla v roce 2012, kdy byla vyměněna plechová střešní krytina a současně s ní i krovy. Poslední investice byla provedena v květnu 2020, kdy bylo nahrazeno původní vytápění na tuhá paliva tepelným čerpadlem od společnosti Nibe, které nemá na starosti jen vytápění domu v zimních měsících, ale také zajistí ohřev teplé vody. Tímto se přímo nabízí možnost využití komínu pro instalaci krbových kamen v obývacím pokoji.

Za domem se nachází malý uzavřený dvůr se zahrádkou o výměře 153 m2, které nabízí dostatek soukromí k odpočinku a relaxaci. Na zahrádku je umožněn i přístup z ulice.

V blízkém okolí rodinného domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Město Fulnek nabízí bohaté kulturní, společenské i sportovní vyžití. Cyklisté přivítají síť cyklostezek protínající město a směřující do přírody. Pět kilometrů od Fulneku leží oblíbený sportovní a zábavní areál Heiparku Tošovice.   

Dobrou dostupnost do okolních měst zajišťuje blízká dálnice D1, nájezd na ni je vzdálen 5 km. Do Hranic dojedete za 20 minut stejně jako do Nového Jičína, do Ostravy a Opavy za 30 minut, do Olomouce a Frýdku – Místku trvá cesta pouhých 40 minut.

Zaujal Vás tento dům k bydlení nebo rekreaci? Neváhejte a domluvte si prohlídku.