Rodinný dům Lipník nad Bečvou

Rodinný dům Lipník nad Bečvou

Rezervováno

Popis domu

Rodinný dům s garáží se nachází v klidné lokalitě a současně v blízkosti centra města Lipník nad Bečvou, v ulici M. Alše.

 

Cihlový řadový dům byl postaven v roce 1980 a do současné doby měl pouze dva majitele. Patrový rodinný dům nabízí 147 m2 užitné plochy a dispozici 4+1. Dům je částečně podsklepen a nachází se na pozemku s celkovou rozlohou 235 m2. 

 

V přízemí domu najdeme kuchyň, obývací halu s krbem, koupelnu s vanou, samostatné WC, technickou místnost a garáž. Garáž je možné při rekonstrukci změnit na další pokoj nebo pracovnu.

V prvním patře se nachází prostorný obývací pokoj s terasou směřující na zahradu a dva menší pokoje sloužící jako ložnice a dětský pokoj. Všechny tři pokoje jsou neprůchozí.

 

Celý dům je v původním stavu a je vhodná jeho celková rekonstrukce. Na domě byla položena nová střešní krytina, po této opravě nebyly opraveny stropní podhledy po dřívějším zatečení. Okna jsou původní dřevěná s orientací na východ a západ, což zajišťuje optimální tepelný komfort. Podlahy jsou v celém domě betonové, kdy v koupelně je položena dlažba a v pokojích v prvním patře dřevěné parkety. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě - plyn, elektřinu (k dispozici je 230V i 400V), obecní vodovod, veřejnou kanalizaci i internet. Vytápění domu je řešeno ústředním topením s napojením na plynový kotel. Ohřev teplé vody zajištuje plynová karma.    

 

Velkou výhodu tohoto domu je jeho konstrukce, kdy je možné při rekonstrukci domu změnit dispozice domu a přizpůsobit jej moderním trendům dnešního života. 

 

Za domem se nachází dvůr spolu se zahrádkou o celkové ploše 120 m2, který přímo vybízí k relaxaci a odpočinu. Pozemek před domem je možné využít jako parkovací místa nebo je zde možné prezentovat vaše zahradnické a floristické umění.

 

Město Lipník nad Bečvou nabízí svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost - obchody včetně marketů, restaurace, zdravotnické zařízení, poštu, ale i mateřské, základní a střední školy. Rovněž je možné využít početných sportovních zařízení ve městě a jeho okolí. Město je napojeno na cyklistickou stezku Bečva a turistické trasy směrující nejen ke známému hradu Helfštýn

 

Dobrá dostupnost Lipníku nad Bečvou je zajištěna napojením na blízkou dálnici D1, která zajišťuje rychlé spojení do Přerova, Olomouce ale třeba i do Ostravy. Další možností dopravy je příměstskými i dálkovými autobusy a vlaky, protože ve městě najdeme i železniční stanici.

 

Celkově nabízí tato nemovitost příležitost pro získání rodinného domu s vhodným pozemkem v malebném prostředí města Lipníku nad Bečvou a možností přizpůsobení dispozic domu dle vlastních potřeb a vkusu.