Byt 2+1 Přerov, nábř. Protifašistických bojovníků

Prodej bytu 2+1 v Přerově

Prodáno

Popis nemovitosti

Prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se nachází v blízkosti centra města Přerova na nábřeží Protifašistických bojovníků. Užitná plocha bytu je 54 m2 k bytu náleží sklep o velikosti cca 2 m2. Samozřejmostí je využívání společných prostor domu jako je kolárna a sušárna. 

 

Byt se nachází v 5. NP cihlového domu s výtahem. Dům prochází postupnou revitalizací, byla opravena střecha, zatepleny štítové stěny, vyměněn výtah, stoupačky a osvětlení ve společných prostorech.

 

Byt je v původním, velmi udržovaném stavu a jeho dominantou je prostorný obývací pokoj. Velkou výhodou je další pokoj, který lze využívat i jako neprůchozí a je z něj vstup na balkon s výhledem na řeku Bečvu. V obou pokojích jsou na podlaze parkety, v kuchyni a na chodbě je položeno PVC, v koupelně a na samostatném WC je dlažba. Bytové jádro je zděné, veškeré rozvody v bytě jsou původní. Všechna okna jsou plastová, okno v obývacím pokoji směřuje do dvorního traktu jihovýchodním směrem. Okna v druhém pokoji a kuchyni jsou orientovaná na severozápad. Orientace a umístění bytu je výhodou nízkých nákladů na bydlení. Vytápění je řešeno dálkově stejně jako ohřev TUV.

 

V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost jako je obchodní centrum, mateřská školazákladní škola i lékaři. V blízkosti domu je rovněž zastávka MHD  a příměstských autobusů, dobrá je i dostupnost blízkého vlakového nádraží. Díky lokalitě je dobré napojení na oba směry blízké dálnice D1.