Byt 1+1 Brodek u Přerova

Prodej bytu 1+1 Brodek u Přerova

Prodáno

Popis bytu

Byt v osobním vlastnictví s dispozicí 1+1 a obytnou plochu 50 m2  najdeme v 1. PP (snížené přízemí) pětipodlažního cihlového domu v klidné části městyse Brodek u Přerova. Díky své dispozicí 1+1 vhodný jako startovací byt pro jednotlivce nebo mladé páry, svým umístěním je vhodný i pro seniory, ale může sloužit i jako vhodná investice. Dispozici lze upravit na 2+kk.

 

Od roku 2008 prošel byt postupnou rekonstrukcí. Jako první byla rekonstruována koupelna se sprchovým koutem, následně v roce 2016 zbývající část bytu, kdy byly udělány nové rozvody elektřiny v mědi, vody a odpadu z kuchyně. Současně byly zaizolovány a zatepleny stěny i podlahy.

 

V roce 2020 byl byt částečně zatopen při záplavě (bylo poškozeno dalších 70 domů v Brodku) a následně v roce 2021 znovu částečně zrekonstruován. Byla provedena chemická izolace zdiva a nataženy sanační omítky, udělány a zatepleny nové podlahy a na ně nalepená vinylová krytina Gerflor, v koupelně zůstala původní dlažba. Byla provedena instalace nových elektrické přímotopů, které se starají o vytápění. Byt je připojen na obecní vodovod a veřejnou kanalizaci, ohřev teplé vody zajišťuje 80 l elektrický bojler. Plastové okno v kuchyni je orientováno do klidné ulice na severovýchod a okno v pokoji směřuje na jihovýchod do uzavřené předzahrádky.

 

K bytu náleží slep o velikosti 7m2, je možné využívat společné prostory dvora, je jednáno o odkupu zahrádky.

  

Městys Brodek u Přerova nabízí ideální polohu mezi městy Přerov - 10km, Olomouc - 15 km a Prostějov - 20 km. V Brodku u Přerova najdeme veškerou občanskou vybavenost - obchody, poštu, lékaře, mateřskou i základní školu (1.- 9. ročník), ale je zde i bohatý kulturní a společenský život.