Byt 4+1 s garáží v Přerově, ulice Kabelíkova

prodej cihla byt 4+1 garáž v osobní vlastnictví  Přerov Kabelíkova

Prodáno

Popis nemovitosti

Prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit města Přerova na Kabelíkově ulici. Užitná plocha bytu je 83 m2 plus dvě prostorné lodžie - každá cca 4,5 m2, jedna z nich je zasklená, k bytu náleží rovněž velký sklep cca 3,8 m2. Samozřejmostí je využívání společných prostor domu jako je kolárna a sušárna. Součástí prodeje je i zděná družstevní garáž postavená za domem (prodej bytu je možný i bez garáže).

Byt v původním velmi udržovaném stavu se nachází ve 3. NP revitalizovaného domu s výtahem. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj a velkou výhodou jsou další dva neprůchozí pokoje. V obývacím pokoji jsou na podlaze položeny parkety, ve zbývajících pokojích, kuchyni a na chodbě PVC, v koupelně a na samostatném WC dlažba. Koupelna byla upravena pro imobilní a je vhodná k rekonstrukci. Plastová okna se žaluziemi směřují na jihovýchod a jihozápad, příjemné klima v bytě zajišťují blízké stromy. Orientace bytu je výhodou nízkých nákladů na bydlení. Vytápění je dálkové stejně tak ohřev TUV. 

Díky zděné konstrukci domu je při rekonstrukci bytu možnost upravit jeho dispozice na 4+kk, 3+1 nebo vzdušné 3+kk. Další potenciál na moderní bydlení nabízí výrazné zvětšení koupelny, do které by bylo poté možné umístit vanu i sprchový kout současně.  

V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost jako je obchodní centrum, mateřská škola, základní škola i lékaři. Dobrou dostupnost do centra města zajišťuje nejen zastávka MHD, která je umístěna poblíž domu.  Díky lokalitě je dobré napojení na blízkou dálnici D1. Pro sportovní nadšence jsou v blízkosti domu dvě cyklostezky Bečva a druhá vedoucí do Hostýnských vrchů, sportovní stadion, tenisové kurty atd. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku mne neváhejte kontaktovat.