Zahrada Veselíčko – Tupec

Cena 690.000,- Kč

Popis zahrady

Zahradu najdeme v příjemném a klidném prostředí v místní části obce Veselíčko – Tupec.

 

Celková výměra zahrady je 1049 m2 s rozměry cca 14,5x71 metrů. Zahrada je svažitá s jihovýchodní orientací a tím přímo vybízí využití pozemku jako zahrady, sadu nebo místa pro rodinnou rekreaci, relax a odpočinek.

 

Spodní polovinu pozemku současný majitel upravil tak, že vznikly tři samostatné terasy, na které je možno umístit například mobilheim.  Na spodní hranici pozemku je postaven základ plotu ze ztraceného bednění.

Přístup na pozemek je možný po zpevněné obecní komunikaci. V současné době na pozemku nejsou žádné sítě, elektřina je u sousedního pozemku a je požádáno o zřízení její přípojky.

 

Podle současného znění územního plánu není na pozemku možné postavit stavbu pro trvalé bydlení. Je možné požádat o změnu UP a z tohoto pohledu je pozemek zajímavou investicí.

 

Z pozemku se nabízí krásné výhledy na Moravskou bránu a Hostýnské vrchy včetně jejich dvou dominant – Hostýna a Kelčského Javorníku. Veselíčko je v dobré dojezdové vzdálenosti nejen z Lipníka (6 km), Přerova (13 km), Hranic (17 km) ale i z Olomouce (26 km).