Rodinný dům Brodek u Přerova – Luková

Rodinný dům Brodek u Přerova - Luková

Cena 2.990.000 Kč

Popis rodinného domu

Rodinný dům s dvorem nalezneme v Lukové, místní části městyse Brodek u Přerova. Zastavěná plocha domu je 93 m2, užitná 166 m2. Celková dispozice domu je 4+1.  V přízemí najdeme tři pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchový koutem, samostatné WC, technickou místnost a prádelnu. Čtvrtý pokoj je umístěn v prvním patře, kde najdeme i půdní prostory vhodné pro vybudování dalšího pokoje. Dům je částečně podsklepen.

 

Řadový rodinný dům je postaven ze smíšeného zdiva. Dům je v původním stavu, ale po celou dobu procházel pravidelnou údržbou. V současném stavu je rodinný dům obyvatelný. Pro splnění nároků na moderní bydlení současné doby, bude vhodná jeho celková rekonstrukce.

 

Podlahy v pokojích jsou dřevěné, v koupelně je položena dlažba a chodba s technickou místností jsou vylity betonem. Okna jsou původní dřevěná a z pokojů směřují na jihovýchod do klidné ulice, z kuchyně do dvora na jihozápadní stranu.   

Rodinný dům je připojen k veškerým inženýrským sítím - k obecnímu vodovodu, veřejné kanalizaci, elektřině i plynu. Vytápění rodinného domu zajišťuje ústřední topení s plynovým kotlem a dále je možné využít elektrické vytápění. O ohřev teplé vody se stará elektrický bojler o velikosti 120 litrů.

 

Celková plocha pozemku je 282 m2. Z toho připadne 169 m2 na dvůr na kterém najdeme několik hospodářských stavení. Na uzavřený dvůr není možný vjezd. Jeho uzavřenost nabízí ideální možnost k vybudování dokonalého místa pro relaxaci a odpočinek v naprostém soukromí.

 

V Brodku u Přerova najdeme veškerou občanskou vybavenost - obchody, poštu, mateřskou i základní školu a lékaře. V Lukové zastavují pravidelné autobusové linky, případně je možné použít vlakového spojení z Brodku u Přerova. Do Brodku je bezpečný přístup po cyklistické stezce. 

Z Lukové je také velmi dobrá dostupnost do všech okolních měst – Přerov je vzdálen 7 km, Olomouc 17 km a Prostějov 20 km.